Ndryshon makina e famshme britanike!

Written by on 11/07/2019

Pas më shumë se 60 vitesh nga prezantimi i Mini Original, kompania e prodhimit të makinave ka sjellë versionin e parë elektrik të saj. Pronari i markës Mini Cooper, David George është shprehur se makinat elektrike janë të rëndësishme për kompaninë. Makina do të ketë hapësirën dhe komoditetin e makinave të mëparshme.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist