“Metro” sugjeron Shqiperine per turistet britanike!

Written by on 18/06/2018

E perditshmja britanike “Metro” me tirazhin me te larte ne vend, i ka kushtuar ne edicionin e mengjesit te sotem nje artikull promovues Shqiperise. Gazeta jep “7 arsye per te shkuar ne Shqiperi”, te cilat variojne qe nga jeta e nates e deri tek kulinaria dhe natyra, duke e bere keshtu terheqese per shume grupmosha te ndryshme. Turistet britanike pritet te rriten ne numer kete vit ne vendin tone dhe nje arsye e forte per kete ka qene promovimi i bere prej vitesh nga mediat me te njohura britanike per Shqiperine turistike.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist