Megan : Askush nuk mund te ndaloj  dasmen mbreterore ! 

Written by on 18/05/2018

Duket se Meghan Markle ka vendosur mbas krahëve, dramën që ndodhi me familjen e saj. Ajo është nisur për të marrë nënën e saj për tu takuar me Mbretëreshën.

Pas një sërë pengesash nga familja e saj, duket se Meghan është duke bërë përgatitjet e fundit të cermonisë së saj. 

Gjysmë vëllai i saj, Thomas Markle Jr, u fotografua jashtë Windsor Castle këtë javë pasi fluturoi në Mbretërinë e Bashkuar. 

Meghan po shpreson që mos ti ndodhë më as një pengesë nga familja e saj dhe dasma e saj të shkojë mire.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist