Mendohu dy here perpara se te ofendosh Pink ! 

Written by on 18/05/2018

Pink është një nga këngëtaret më rebele dhe që gjithnjë ka thyer tabutë me tipin e saj shumë të drejtëpërdrejtë dhe humorin e hollë.

Por dikush në Twitter e ka quajtur Pinkun “plakë” dhe këngëtarja nuk ja ka kursyer përgjigjen.

“Aq plakë sa tani nuk duhet të quhet më Pink (rozë) por Purple (lejla)”, shkruante ai.

“Epo kanë mbetur pak njerëz në botë që kanë zgjedhur të plaken natyralisht. Dhe unë kam fituar çdo 38 vite të jetës sime”, ja ktheu Pink.


Current track

Title

Artist

Background