Me vetëm 1 euro mund të fitosh një shtëpi bregdetare në Itali!

Written by on 07/06/2021

Qyteti i Taranto në Pulia po shet një sërë shtëpish të braktisura për vetëm 1 euro . Bëhet fjalë për një total prej 50 apartamentesh dhe ku secila ka nevojë për një rinovim. Ato janë të pozicionuara në zonën e quajtur Isola Madre i njohur për midhjet e shijshme dhe plazhet e pacënuara.

Blerësit e interesuar duhet të rimodelojnë pronën brenda një viti nga blerja, ndërsa garancia fillestare që kërkohet është 1000 euro./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background