Luis Figo dhe e dashura e tij nuk njohin moshë

Written by on 14/01/2019

Luis Figo dhe e dashura e tij nuk njohin moshë

Ish lojtari i Barcelonës dhe i Realit të Madridit, Luis Figo është duke kaluar disa pushime në Bahamas me të dashurën e tij Helena Svedin.
Në disa foto të hedhura në rrjetet sociale bie në sy format trupore të të dyve që kanë arritur ti rezistojnë moshës respektivisht 46 dhe 44-vjeç.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist