Linja e famshme ajrore, fut një destinacion të ri magjepsës për turistët!

Written by on 16/12/2020

Wizz Air ka mirëpritur fluturimin e tij të parë nga Londra për  në Gjibraltar. I vendosur në hyrje të Detit Mesdhe, Gjibraltari krenohet me temperatura të ngrohta gjatë gjithë vitit duke e bërë atë destinacionin e përsosur për të shijuar një diell dimri. Gjibraltari është i përsosur për aventurierë, dashamirës të historisë dhe prodhimeve të freskëta të detit. Për pasagjerët që kërkojnë të rezervojnë një udhëtim, Gjibraltari është një opsion pa kufizime për pushuesit pasi mbetet në korridorin e udhëtimit, që do të thotë se ata që mbërrijnë në Angli nga Gjibraltari nuk duhet të bëjnë karantinë në kthim.


Current track

Title

Artist