Linja ajrore e Singaporit nis provën e testimit Covid-19

Written by on 22/01/2021

Të gjithë pasagjerët që fluturojnë me Singapore Airlines nga Singapori dhe Indonezia do të jenë në gjendje të rezervojnë testin serologjik si pjesë e një shërbimi prove. Kjo është hera e parë që Singapore Airlines u ofron udhëtarëve shërbimet e testimit para nisjes me një partner global. Portali i sapo zhvilluar dhe i sigurt do t’u mundësojë klientëve një takim para nisjes me klinikën e tyre të preferuar në qytet. Pas përfundimit të testit, klientët do të marrin automatikisht përgjigjen brenda 36 orësh dhe nëse është negative ata do të mund të fluturojnë.


Current track

Title

Artist