Kush eshte e dashura e pare e Laert Vasilit?

Written by on 02/06/2018

Aktori dhe regjizori Laert Vasili po rikthen ne skene “Kenge dashurie me korbat”. Ne qender te vepres eshte nje biznesmen i suksesshem Marini, ku papritur i shfaqet e dashura e pare nga pertej e cila vjen dhe i tregon se çfare ka ndodhur me te kohe me pare, si dhe braktisja qe i beri ai kur kjo ishte vetem 16 vjeç. I pyetur ne Weekend Lovers se a do ta takonte te dashuren e pare pas 20 vitesh, Vasili pohoi duke qeshur se do ta takonte po ta mbante mend ☺ Me pas shtoi se dashuria e tij e pare ishte shoqja e tij e klases ne moshen 8 vjec ne shkollen “11 Janari”.

 

Intervista e plote Video


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist