Kur hapet për turistët Lindja e Mesme, Afrika dhe Azia?

Written by on 15/06/2021

Maroku do të hapet përsëri për udhëtarët ndërkombëtarë duke filluar nga dita e sotme. Paralelisht edhe Algjeria ka filluar të rihapë udhëtimet ajrore. Në Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dhabi do t’i japë fund karantinës së detyrueshme për udhëtarët duke filluar nga 1 korriku.

Kjo është e njëjta ditë kur Phuket në Tajlandë do të rihapet për turistët./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist