Korridori i udhëtimit Australi-Singapor do të rikthehet edhe më fuqishëm!

Written by on 12/06/2021

Korridori i udhëtimit mes Australisë dhe Singaporit duket se do të kthehet përsëri. Ndonëse në pjesën më të madhe të vitit, ato kanë qendruar mbyllur, qeveritë e të dy vendeve janë entuziaste për një hapje të afërt. Statistikat tregojnë se midis Singaporit dhe Australisë ka shumë lëvizje.

 

Konkretisht në vitin 2019-të, viti i fundit i fluturimeve normale, linjat ajrore mes dy vendeve kanë ofruar 25 mijë fluturime non stop./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist