Oferta e Rusisë/Na zgjidhni për pushimet tuaja dhe ne ju japim vaksinën Sputnik!

Written by on 12/06/2021

Rusia ishte vendi i parë në botë që certifikoi një vaksinë COVID, me zhvillimin e formulës së saj Sputnik V. Por me nivelet e ulëta të tërheqjes në vend dhe sektori i turizmit të Rusisë që bërtet për turistë, kombi po punon për plane jo të zakonta. Qëllimi është krijimi i paketave turistike në të mirën e Rusisë.

 

Mysafirët që zgjedhin Rusinë për pushime, do të përfitojnë në mënyrë të menjëhershme edhe vaksinën falas. Deri më tani ky plan është menduar të zgjasë deri në fund të qershorit./radiotravel.al


Current track

Title

Artist

Background