Kenga e Botërorit!

Written by on 23/05/2018

 
Ditën e kaluar “The Guardian” publikoi një artikull ku konfirmohej edhe një herë prania e Era Istrefit në himnin e Kampionatit Botëror.

Në këngën që si çdo herë pritet të jetë ritmike, këngëtarja 23-vjeçare nga Kosova do të bashkëpunojë me Will Smith dhe Nicky Jam ndërkohë që klipi sapo është xhiruar dhe pritet të publikohet më 25 maj. Producent i këtij projekti është Dj me famë botërore Diplo.

Orë më parë aktori Will Smith i cili i është rikthyer muzikës pas shumë vitesh shkëputje, publikoi një foto në rrjetin social Instagram ku zbulon edhe titullin e këtij himni të shumëpritur.

“One Life to Live. Live it Up” ,-shkruan 49-vjeçari në diçiturën e fotos.

 Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist