Kayak prezanton opsionin e ri te rezervimeve ne grup

Written by on 03/06/2018

Websiti i udhetimeve Kayak ka prezantuar nje opsion te ri, i cili synon te eliminoje disa nga problemet e planifikimit te udhetimeve ne grup.Kayak Trip Huddle, eshte opsioni i ri lejon qe njerezit te vendosin ne menyre kolektive per vendimet kryesore te nje udhetimi ne grup, si vendi ku mund te qendrojne dhe cilat destinacione do te vizitojne. Ky opsion i ri eshte menduar si nje sherbim i afert me Doodle, por per te gjithe procesin e  planifikimit te udhetimit. Ky opsion i ri perfshin edhe shpenzimet qe planifikohen per udhetim dhe mundesite per akomodim ne destinacionin e zgjedhur.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist