Hotelet në BE refuzojnë klientët britanik dhe arsyeja është mëse e kuptueshme!

Written by on 06/08/2021

Hotelet evropiane po refuzojnë shumë britanikë që janë detyruar vazhdimisht të anulojnë pushimet e tyre për shkak të ndryshimit të rregullave të karantinës. Axhenda e Mbretërisë së Bashkuar është konsideruar e ndërlikuar nga shumë qeveri evropiane, veçanërisht në mes të sezonit të verës.

 

Një sistem i tillë ka bërë që shumë operatorë të braktisin udhëtarët nga Britania./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background