Himni i kampionatit Boteror te futbollit me Era Istrefin ,Nicky Jam dhe Will Smith .

Written by on 22/05/2018

Data 25 Maj do te jete dita kur e gjithe bote te njihet me yllin shqiptar, Era Istrefi. Kjo pasi ajo është pjesë e himnit Kampionatit Botëror të Futbollit 2018. Por Istrefi nuk është e vetme në këtë këngë, pasi edhe Nicky Jam e Will Smith do t’i bashkohen asaj.

Media shqiptare e tregoi këtë gjë para medias botërore, por ende kishim pasiguritë e vërtetësisë së lajmeve derisa e ëma e Erës na zbuloi se këtë gjë ia kishte thënë vetë këngëtarja. Por ditën e sotme është bërë nami në median online në mbarë botën.

“Billboard”, “The Guardian”, “Hollywood Reporter” edhe shumë media të rëndësishme kanë bërë të ditur këtë gjë.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist