Hawaii po sheh një bum turistik!

Written by on 14/06/2021

Ekonomia e Hawaiit po shijon një valë të papritur të udhëtarëve të Amerikës së Veriut, të cilët janë dyndur në ishuj ndërsa vaksinimet rriten dhe kufizimet lehtësohen. Aktualisht Hawaii ka një reputacion si një destinacion i sigurt për COVID dhe po shijon frytet e saj.

Linjat ajrore amerikane janë ende të ndaluara të fluturojnë në shumë destinacione ndërkombëtare, kështu që ata po vendosin më shumë aeroplanë në linjat drej Hawaiit./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist