Greqia zgjat sërish kufizimet për udhëtimet ajrore

Written by on 08/06/2021

Qeveria greke ka zgjatur kufizimet në udhëtimet ajrore deri në orën 6 të mëngjesit të hënën e 14 qershorit. Si rezultat, vetëm udhëtarët nga Bashkimi Evropian dhe vendet anëtare të Zonës Shengen, së bashku me këdo që mbërrin nga 23 vendet e listuara lejohen të hyjnë në Greqi.

Certifikata e vaksinimit ose testi PCR vijojnë të mbeten kushtet kryesore të pranimit./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist