Greqia zgjat kufizimet e fluturimeve hyrëse deri në këtë datë

Written by on 25/02/2021

Autoritetet në Greqi kanë zgjatur kufizimet e udhëtimit për pasagjerët e fluturimeve ndërkombëtare, si dhe kërkesat e detyrueshme të karantinës deri më 8 mars.

COVID-19: No parade on National Day as Greece fights coronavirus | Euronews

Lajmi u bë me dije nga  Autoriteti i Aviacionit Civil të vendit. Qytetarët nga vendet jashtë Bashkimit Evropian dhe ata që nuk i përkasin Zonës Shengen do të jenëtë ndaluar të hyjnë./radiotravel.al


Current track

Title

Artist

Background