“greenMe” tashme promovon plazhet me te mira te jugut!

Written by on 23/04/2018

“greenMe” tashme promovon plazhet me te mira te jugut!

Vijon promovimi i Shqiperise nga mediat italiane. Revista “greenMe” pas promovimit te plazheve me te mirate detit Adriatik ka bere nje artikull te radhes ku ka propozuar destinacionet bregdetare me te mira per turizmin familjar ne jug te Shqiperise. Zonat me te mira sipas revistes kete vere jane Ksamili, Karaburuni, Porto Palermo, Dhermiu, Borshi, Himara, Qeparoi, Gjipeja dhe Vunoja.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist