Gazeta pakistaneze vlerëson Shqipërinë

Written by on 24/06/2019

 

 

Gazeta më e madhe pakistaneze në gjuhën angleze “The Ekspress Tribune”, ka renditur Shqipërinë në pesë vendet kryesore të trendit turistik. “Shqipëria ka një pafundësi atraksionesh natyrore që duket se duhet të jenë në listën e çdo blogeri. Ajo ka një histori të shquar mikpritjeje”, ka shkruar gazeta. Më tej nuk janë lënë pa përmendur riviera , malet dhe pjesët e rëndësishme të trashëgimisë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist