Franca synon 100 milione turiste brenda 2020!

Written by on 18/06/2018

Franca  synon te arrije mbi 100 milione turiste dhe 60 miliard euro fitime prej tyre brenda vitit 2020. Objektivin e kane prezantuar se fundmi pergjegjes te sektorit turistik ne Ministrine e Jashtme te Frances. Per te arritur kete objektiv fushatat promovuese jane perqendruar ne tregun aziatik qe njihet per shpenzimet e medha ne udhetime. Vitin e kaluar numri i vizitoreve te huaj ne france arriti ne 87 milione ndersa kete vit pritet te arrije ne 90 milione.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist