Nisin punimet ne Maminas – Sukth, ja ku te kaloni!

Written by on 18/06/2018

Ka kaluar ne fazen e trete nderhyrja ne autostraden Tirane-Durres. Sot kane nisur punimet ne segmentin Maminas-Sukth ne drejtimin Tirane-Durres. ARRSH dhe policia e qarkullimit rrugor ne nje njoftim per shtyp kane bere te ditura edhe detajet sesi do te devijohet trafiku. Trafiku ne drejtimin Tirane-Durres devijohet ne kryqezimin e Maminas ne drejtim te rruges dytesore. Automjetet qe udhetojne nga Tirana ne drejtim te Durresit duhet te futen ne nenkalimin e Maminasit te autostrades dhe te vazhdojne rrugen dytesore deri ne kryqezimin e Sukthit dhe ne vazhdim mund te dalin perseri ne autostrade ose te vazhdojne ne rruge dytesore.  Devijimi do te vazhdoje deri diten e enjte, date 21 qershor.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist