Fluks i madh pushuesish drejt zonave bregdetare, bllokohet Qafa e Llogarasë

Written by on 02/08/2021

Edhe kjo fundjavë që lamë pas ka shënuar një trafik të rënduar prej pushuesve që rendin drejt bregdetit. Situata është paraqitur problematike veçanërisht në jug të vendit. Qafa e Llogarasë ka mbetur e bllokuar për orë të tëra. Varg kilometrik makinash është shënuar edhe në qytetin e Vlorës.

Për këtë arsye policia u bën thirrje të gjithë pushuesve që të shmangin qarkullimin brenda qytetit dhe të përdorin BYPASSI-in./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist