Fillojnë fluturimet me Sharm el-Sheikh dhe Hurghada, Egjipt

Written by on 02/07/2021

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës njofton se nga data 6 korrik do të fillojnë fluturimet nga Tirana drejt Sharm-el-Sheikh. Po ashtu, aeroporti bën të ditur se nga data 19 korrik do të fillojnë fluturimet me Hurghada, qyteti turistik që shtrihet rreth 40 km përgjatë bregdetit të Detit të Kuq të Egjiptit.

Udhëtimet mund të rezervohen pranë çdo agjensie turistike./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist