Elsa “godet” Europën, Britania e Madhe në alarm!

Written by on 21/12/2019

Në stuhi e me reshje të dendura shiu dhe erëra të forta ka mbërthyer Europën duke shkaktuar probleme të shumta në disa vende europiane. “Elsa”e cila u përplas me disa pjesë të Europës i mori jetën një personi në Spanjë si dhe shkaktoi probleme të shumta në Portugali, Britani dhe Francë. Sipas metereologëve një tjetër stuhi pritet të vijë gjatë fundjavës kryesisht në Britani dhe Francë. Britania e Madhe ka pësuar një kaos më të madh te personat të cilët kishin rezervuar pushimet e fundvitit,ndërsa shumë rrugë dhe linja hekurudhore janë zhytur në ujë.


Current track

Title

Artist

Background