Dita nisi me shi, por si do të jenë temperaturat në vendin tonë?

Written by on 03/07/2021

Ndonëse kjo e shtunë nisi me reshje të dendura shiu, temperaturat do të pësojnë një rritje në pjesën e dytë të ditës. Temperaturat maksimale do të arrijnë deri në 35 gradë Celsius. Kushtet e qendrueshme atmosferike do të dominojnë territorin e Shqipërisë duke sjellë kthjellime dhe vranësira të pakta, më të theksuara në shtrirjen Lindore.

Ndërsa më të dukshme kthjellimet do të jenë në jug të vendit./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background