Po planifikon të vizitosh Francën? Ja si paraqitet situata atje

Written by on 02/07/2021

Sezoni i verës ka mbërritur në Francë dhe vendi po përgatitet për një fluks vizitorësh për të filluar sektorët e tij të turizmit dhe mikpritjes. Këtë javë, Franca hyri në fazën e saj të katërt të heqjes së kufizimeve.

Luvri po mirëpret vizitorët, Kulla Eiffel po përgatitet të rihapet dhe ngrënia në ambiente të brendshme është rikthyer në shifra të kënaqshme, duke marrë parasysh se kufizimet nuk janë hequr tërësisht për turistët ndërkombëtarë./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist