“Dita e Falenderimeve”, fluturimet e rezervuara arrijnë majën!

Written by on 12/11/2021

Rezervimet për festën e “Ditës së Falënderimeve” janë rritur shumë nga nivelet e vitit të kaluar. Konkretisht bëhet fjalë për 78% më shumë krahasuar me 2020-ën, dhe po tejkalojnë në mënyrë modeste edhe nivelet para pandemisë, me 3.2% më të larta se rezervimet e vitit 2019.

Raporti vëren se, historikisht, shumica e udhëtimeve për Ditën e Falënderimeve janë rezervuar në këtë muaj të vitit. Afrimi i festave rrit çmimet e biletave prandaj konsumatorët po rezervojnë shpejt për Krishtlindje./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist