Dita e dyte e panairit Mesdhetar te  turizmit

Written by on 07/04/2018

Sot eshte dita e dyte e panairit Mesdhetar te  turizmit qe zhvillohet ne Expo City aty ku agjensit shqiptare do te kene mundesi te njihen me produktet turistike te ketij sezoni veror nga stendat e kompanive dhe hoteleve nderkombetare nga Turqia, Greqia, Maqedonia, Mali i Zi, Kosova, Bullgaria e madje edhe Egjipti e Dubai. Vas Travel Fair eshte nje mundesi reale partneriteti nepermjet takimeve B2B ne stendat e aktoreve te ndryshem te turizmit ne vend. Per vizitoret do te kete oferta te ndryshme per pushimet e veres 2018 dhe mundesi kontakti te drejteperdrejte me hotelet pjesmarrese. Radio Travel sic do vit eshte media partner i eventit .


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist