Del data/Ja kur fillojnë fluturimet direkte me Kretën

Written by on 19/06/2021

Nga 22 qershori do të rifillojnë fluturimet direkte me Kretën. Njoftimin e ka dhënë Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ku sqaron se fluturimet do të jenë dy herë në javë, të martave dhe të premteve. Fluturimet do të operojnë me “Aegean Airlines”.

Po ashtu edhe fluturimet me Athinën do të bëhen të përditshme nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist