Dalin fotot/Treni i projektuar nga inxhinieri francez thyen çdo parashikim

Written by on 13/07/2021

Inxhinieri francez Thierry Gaugain ka projektuar një tren të mirëfilltë totalisht të ri dhe teknologjikisht të avancuar. I quajtur “ G Train”, ai është i gjithi prej xhami dhe ka një kosto prej 350 milionë dollarësh.

Trains: Luxury 'palace on rails' concept features a 1,300ft-long GLASS  panoramic design - News and Gossip

I konceptuar si një mjet udhëtimi luksoz, brenda parashikon të ketë sallone ku argëtimi teknologjik të jetë në maksimum, por edhe një kopësht të vërtet botanik, me pemë frutore./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background