Culture Trip i kushton nje artikull Ballkanit, sugjeron edhe rivieren shqiptare

Written by on 15/02/2019

Culture Trip i kushton nje artikull Ballkanit, sugjeron edhe rivieren shqiptare

 

Culture Trip i ka kushtuar nje artikull 7 destinacioneve me te mira ne Gadishullin e Ballkanit.Nje nder shtate vendet qe propozon Culure Trip eshte edhe Riviera Shqiptare. Culture Trip eshte start up qe ka njohur rritje te madhe, e cila operon ne industrine e turizmit, medias dhe argetimit, me rreth 6.8 milione ndjekes nga e gjithe bota. Artikulli shkruan per rivieren shqiptare se eshte nje zone e mrekullueshme e Shqiperise qe  fillon nga kalimi i Llogarisedhe perfundon ne plazhin e Ksamilit, i quajtur edhe perla e Jonit per shkak te bukurise. Nderkohe pjese e shkrimit pervec Shqiperise ne Ballkan jane edhe Spliti, Sarajeva, Kotorri, Plovdiv, Ohri dhe Kanioni i Rugoves.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist