Bullgaria mes destinacioneve me miqesore kete vit

Written by on 10/02/2019

Bullgaria mes destinacioneve me miqesore kete vit
Nje studim e ka renditur Bullgarine ne mesin e tre destinacioneve me miqesore turistike
te Evropes.Sipas portalit te turizmit Hotel.Info, Bulgaria vjen menjehere pas Sllovakise
dhe Serbise, te cilat kryesojne.Zvicra dhe Polonia pasojne kete liste se bashku me
Finlanden, Gjermanine, Austrine dhe Hungarine. Portali perdor kritikat e dorezuara nga
me shume se 2 milione turiste per te renditur, analizuar cilesine e dhomave, mikpritjen
dhe profesionalizmin e personelit si dhe korrelacionet e çmimeve dhe cilesise.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist