Boeing 737 Max 8 ulje emergjente ne Orlando!

Written by on 28/03/2019

Nje tjeter avion Boeing 737 Max 8 kreu ulje emergjente ne Aeroportin Nderkombetar te Orlandos te SHBA. Behet fjale per avionin e Southwest Airlines qe po fluturonte per ne Victorville te Kalifornise, dhe shfaqi problem me motoret direkt pas ngritjes ne fluturim. Avioni kishte ne bord vetem pilotin dhe ndihmesin e tij, te cilet sapo konstatuan problemin ndoqen protokollin dhe u kthyen ne aeroportin e Orlandos pa pasoja. Avioni u dergua per ekzaminime te metejshme.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist