Berati, destinacion kryesor ne portalet turistike japoneze

Written by on 07/02/2019

Berati, destinacion kryesor ne portalet turistike japoneze

 

Nje prej udherrefyesi me te  mirenjohur turistik japonez ka vendosur ne faqen e pare te tij qytetin e Beratit si nje nder qytetet me te dashur per turistet. Ky udherrefyes i drejtohet turisteve japoneze qe do te zgjedhin Europen Qendrore si destinacion turistik per periudhen 2019-2020. Berati dy vitet e fundit eshte kthyer ne nje prej destinacioneve me te preferuara te turisteve japonez ne Shqiperi edhe ne saje te promovimit te shpeshte qe i eshte bere qytetit ndaj operatoreve turistik japonez si dhe nga mediat vendase.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist