Bëhuni gati, termometri do të shënojë deri në 40 gradë Celsius!

Written by on 23/06/2021

Kjo e mërkurë dhe e enjte do të të jenë ditët më të nxehta të qershorit me temperatura që do të arrijnë deri në 40 gradë Celsius.

Qytetet më të nxehta priten të jenë Tirana. Berati, Gjirokastra, Elbasani dhe Shkodra. Mjekët bëjnë thirrje për kujdes dhe shmangie të orëve të pikut./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist