Avioni shpërthen në flakë, aeroporti spanjoll mbulohet nga tymi!

Written by on 24/11/2020

Pamjet e avionit “One World”, të firmës së njohur ajrore “British Airways” teksa u mbulua nga flakët, kanë bërë xhiron e rrjetit. Avioni i cili ndodhej në një aeroport spanjoll, kishte kohë që kishte dalë prej shërbimit dhe fatmirësisht nuk pati incidente në humbje jetësh njerezore. Zjarri shpërtheu nga pjesa e pasme e kabinës dhe tymi mbuloi për pak çaste aeroportin, derisa ekipi shpëtues erdhi për t’i dhënë fund problemit.


Current track

Title

Artist