Air Canada zgjeron rrjetin e fluturimeve përpara verës

Written by on 09/07/2021

Ndërsa kufizimet e udhëtimit lehtësohen në të gjithë globin, linja ajrore kryesore në Kanada është e vendosur të rindërtojë rrjetin ndërkombëtar si një transportues global për t’u lidhur me botën, duke zhvilluar tregje shtesë dhe duke synuar mundësi të reja.

 

Për këtë arsye Air Canada ka zbuluar detajet e kësaj vere e cila parashikon rinisjen e 17 linjave dhe 11 destinacioneve në të gjithë botën. Nga rezervimet rezulton se kanadezët janë të etur për të udhëtuar përsëri./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist