Aeroporti “Nënë Tereza” konfirmon 7 fluturimet e së mërkurës

Written by on 17/03/2021

Fluturimet e konfirmuara për ditën e sotme nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës janë vetëm 7. Stambolli, Athina, Bergamo, Roma dhe Vjena janë disa nga destinacionet kryesore. Përpara nisjes së udhëtimit pasagjerët duhet të interesohen për rregullat e karantinës, të respektojnë rregullat e sigurisë dhe të mbajnë maskën.

How to get from Tirana airport to city center? | Albania Tour Guide

Aktualisht për të udhëtuar duhet të jesh rezident apo nënshtetas në Bashkimin Evropian  si dhe të plotësosh kushtet sipas vendeve pritëse. Paraqitja e rezultatit negativ të testit Covid-19 është gjithashtu e detyrueshme./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background