17 fluturime të konfirmuara nga TIA, ja lista e plotë e destinacioneve për këtë të hënë

Written by on 09/11/2020

Këtë të hënë të 9 nëntorit, Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza ka konfirmuar 17 fluturime. Si gjithmonë TIA u bën thirrje pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi, shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjienës. TIA njofton se lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhëtimit, sipas vendeve pritëse. Listën e plotë të udhëtimeve të konfirmuara e gjeni ne faqen zyrtare të Facebook-ut të aeroportit të Tiranës.


Current track

Title

Artist

Background