10 qytetet më trendi të momentit!

Written by on 11/09/2021

Revista e njohur kulturore “Time Out Magazine” ka bërë një listë të qyteteve më interesante të momentit. Kriteret në të cilat është mbështetur janë periudha e dy viteve të karantinës, perspektiva e të ardhmes, projektet komunitare, hapësirat e gjelbra apo edhe qëndrueshmërinë.

Në dhjetëshen më të mirë renditen Tokio në Japoni, Porto në Portugali, Tel Aviv në Izrael, Praga, Montreal në Kanada, Nju Jork, Kopenhagen, Mançester, Amsterdam dhe San Francisko./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist