Stambolli, destinacioni me i mire europian per shopping!

Written by on 12/12/2018

Stambolli eshte shpallur destinacioni europian me i mire per shoping. Studimin e  ka bere ne prag te fundvitit MyVouchersCode, platforma e specializuar ne blerje. Qyteti turk kryeson listen e 10 vendeve me te preferuara kete periudhe nga turistet ne Europe per te bere shoping duke lene pas Shen Petersburgun dhe Kievin. Renditja perfshin me pas edhe destinacione si Moska, Varshava, Budapesti, Krakovi, Sofja Bukureshti dhe Minsk.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist