Pm Drive

  Mes datave 5 dhe 9 Shkurt 2019 do te zhvillohet edicioni i 69-te i Festivalit te KEnges Italiane , Sanremo Edhe kete edicion festivali do te drejtohet nga Drejtori artistik i tij, i mirenjohuri Claudio Baglioni Fituesja e ketij festivali do te perfaqesoje Italine ne Festivalin Europian te Kenges Eurovizion i cili do te […]

Miliona fansa nëpër botë, këngë që janë shndërruar në hite dhe koncerte në të katërt anët e globit. Dua Lipa padyshim që është një nga vajzat më të famshme me origjinë shqiptare dhe me një axhende kaq të ngjeshur. me siguri që edhe ylli i muzikës e ka të nevojshme të relaksohet paksa. Ndonëse ka […]

Butrint Imeri ashtu sic kishte premtuar sjell sot” Dashuria ime “,projekti me i ri muzikor . Nje kenge romantike dhe ndoshta nje dedikim per dashurine e vjeter. Kjo kenge e sjell Butrintin afer fansave te tij te shumte. Ne jemi ne pritje per te pare suksesin e kenges se tij me te fundit .   

Koha kalon shpejt, vogëlushja Renne sot feston 3 vjetorin e lindjes dhe sigurisht nuk mungoi surpriza nga prindërit e saj. Ka qenë Roberti ai që e bëri publike surprizën duke postuar këto imazhe mjaft të ëmbla familjare. Një tortë me tre qirinj dhe me buzëqeshje në fytyrat e tyre. ‘’Urime ditëlindjen bota ime, mami dhe […]

Vendosi të zgjedhi lumturinë familjare para asaj që i ofronte zemra e Justin Bieber dhe ishte pikërisht mamaja e saj e cila u bë shkaktare për ndarjen e dy yjeve të showbizz-it, Justin dhe Selena. Së fundmi mesa duket Justin është pushtuar nga një miks ndjenjash konfuze dhe kjo e thënë duke u bazuar në […]

Përshëndetje të gjithëve, Girls’ është shkruar për të treguar të vërtetën time dhe është një përvojë e vërtetë dhe e sinqertë e jetës sime. Unë kam pasur marrëdhënie romantike me gratë dhe burrat dhe perspektiva e këngës është udhëtimi im personal” ka shkruar ndër të tjera Rita. Po ashtu, ajo kërkoi falje duke thënë “Më […]


Current track

Title

Artist

Background