Robert dhe Nora kane nje arsye per te festuar sot… 

Written by on 15/05/2018

Koha kalon shpejt, vogëlushja Renne sot feston 3 vjetorin e lindjes dhe sigurisht nuk mungoi surpriza nga prindërit e saj.

Ka qenë Roberti ai që e bëri publike surprizën duke postuar këto imazhe mjaft të ëmbla familjare.

Një tortë me tre qirinj dhe me buzëqeshje në fytyrat e tyre.

‘’Urime ditëlindjen bota ime, mami dhe babi të duan shumë’’, kanë shkurar ata krah fotos.

 


 

 


Current track

Title

Artist

Background