Butrint Imeri lancoi “Ma cherie “.Kujt i dedikohet ?! 

Written by on 15/05/2018

Butrint Imeri ashtu sic kishte premtuar sjell sot” Dashuria ime “,projekti me i ri muzikor .

Nje kenge romantike dhe ndoshta nje dedikim per dashurine e vjeter.

Kjo kenge e sjell Butrintin afer fansave te tij te shumte.

Ne jemi ne pritje per te pare suksesin e kenges se tij me te fundit . 


 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist