Inatcinjte do te xhelozohen per te! 

Written by on 15/05/2018

Miliona fansa nëpër botë, këngë që janë shndërruar në hite dhe koncerte në të katërt anët e globit.

Dua Lipa padyshim që është një nga vajzat më të famshme me origjinë shqiptare dhe me një axhende kaq të ngjeshur. me siguri që edhe ylli i muzikës e ka të nevojshme të relaksohet paksa.

Ndonëse ka nga ata skeptikë që dyshojnë se Dua nuk ka forma seksi, ka qenë pikërisht këngëtarja e cila me anë të postimeve në Instagram ka treguar krejt të kundërtën.

Me një poze ku shfaqet tejet sensuale, ku shfaq në pah të pasmet, Dua Lipa shkruan: “Inatçinjtë do të xhelozohen”.

Jo vetëm këngëtare super e suksesshme, Dua është edhe një vajzë shumë simpatike.

 


 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist