Nis Travel Turkey Izmir 2018, ne fokus turizmi turk!

Written by on 06/12/2018

Ka nisur ne Turqi Panairi Nderkombetar i Turizmit “Travel Turkey Izmir”. Paniri eshte nje nder eventet me te rendesishme te industrise travel per kete destinacion. Gjate ketij panairi ku do te mbahen edhe konferenca me tema te ndryshme do te diskutohen ceshtje teper te rendesishme ne lidhje me gjendjen aktuale dhe planet e ardhshme per sektorin turistik ne Turqi. Pjesmarresit ne panairin e Izmirit do te jene qindra biznese dhe kompani te interesuara per tregun turk dhe do te lidhin marreveshje per sezonin veror 2019. Panairi do te vijoje deri ne date 8 dhjetor.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background