Christina Aguilera live me 8 korrik ne Amsterdam

Written by on 17/05/2019

Christina Aguilera eshte rikthyer me turneun e saj te pare muzikor pas nje dekade shkeputjeje. Turneu do te quhet Liberation Tour, ashtu si titulli i albumit te saj te 8 ne radhe. Ajo ka nisur me koncerte ne Florida dhe do te vazhdoje ne te gjithe Ameriken e Veriut me mebshtetjen e Big Boy. Datat e turneut përfundojnë më 13 nëntor te ketij viti në Shën Petersburg. Pjes e te ketij tutrneu rikthyes Aguilera ka bere dhe kontinentin europian. Me date 8 korrik te 2019 ajo do te jete live ne Ziggo Dome te Amsterdamit dhe cmimi i biletave nis nga 75 euro. Nje tjeter mundesi per ta ndjekur nga afer artisten e famshme eshte Berlini ne daten 11 korrik.

Ne keto perfeormanca live do te keni mundesi te shijoni 18 kenget e reja nga albumi Liberation i Christina Aguileras.


Current track

Title

Artist

Background