Angus Young + Axl Rose = AC/DC

Angus Young + Axl Rose = AC/DC

Like
53
0
Monday, 05 February 2018
Updates

Themeluesi i bandes me te famshme australiane te Hard Rock-ut AC/DC, Angus Young humbi vitin e kaluar dy vellezerit , George dhe Malcolm Young, pjese e grupit.
Kengetari Brian Johnson po vitin e kaluar dha doreheqjen per shkak te demtimit te degjimit gjate turit te tyre boteror.
Por lideri Angus nuk ka ndermend te terhiqet…
Mbas testimit ne turneun e 2017-es duke i dhene kengeve te AC/DC zerin e Guns N’ Roses, Brian Johnson mendon te prodhoje teresisht albumin e ri me vokalin e Axl Rose!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *